Soms kom je in je opgave op een punt waarop je merkt dat iets schuurt. Besluiten blijven uit, samenwerking stokt, of er lijkt een onzichtbare dynamiek in de weg te zitten.
Wil jij je rol als Scrum Master of teamcoach naar een hoger niveau tillen? Wil je meer handvatten om de dynamiek in je team te duiden en belemmerende patronen in gedrag te doorbreken? Of wordt het tijd om jouw natuurtalent als Agile Coach internationaal te erkennen met het ICP-ACC certificaat? Dan is onze Agile Coach opleiding iets voor jou.
Speciaal voor professionals in overheid, zorg, onderwijs en zakelijke dienstverlening. Geen IT-achtergrond nodig.
Waardering: 9,8. Beoordeeld door onze deelnemers via Springest.
1 februari 2027
5 dag(en)
Pastoe Fabriek Utrecht
v.a. € 3950,- p.p.



Verdere dag(en): 2 februari 2027, 2 maart 2027, 23 maart 2027, 13 april 2027
Deze training wordt gegeven in De Pastoefabriek, onze trainingslocatie in Utrecht. Je vindt ons op Rotsoord 3a, 3523 CL Utrecht.
De Pastoe Fabriek is centraal gelegen in Utrecht en uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer (NS station Vaartsche Rijn) en de auto, er zijn voldoende (betaalde) parkeerplekken voor de deur.
Onze trainingslocatie is van alle gemakken voorzien. Ruimte lokalen, moderne AV-middelen en voldoende fijne plekken om in stilte te studeren óf juist samen aan praktijkopdrachten te werken. Koffie, thee, water, snacks en vegetarische lunch zijn bij de training inbegrepen.
Heb je een vraag over deze training? Misschien vind je het antwoord al bij de meest gestelde vragen. En heb je nog een andere vraag, neem dan gerust contact met ons op via +31 (0)30 304 12 10 of via het contactformulier.
Scrum Company werkt nauw samen met het International Consortium for Agile. ICAgile is een vooraanstaande wereldwijde organisatie van pioniers, experts en ervaren adviseurs op het gebied van agile. Zowel onze opleiding als de trainers zijn door ICAgile getoetst en gecertificeerd. En ook jij ontvangt, als je de opleiding volledig en naar behoren hebt doorlopen, het internationaal erkende ICP-ACC certificaat en een unieke link om dit certificaat aan je Linkedin-profiel te koppelen.
8 tot 10 deelnemers (max. twee deelnemers uit dezelfde organisatie), plus 2 trainers. Wil je meer mensen uit jullie organisatie tegelijkertijd opleiden tot Agile Coach? Bel ons dan voor incompany trainingen en/of coaching on the job.
Deze opleiding bestaat uit 5 opleidingsdagen, verspreid over enkele maanden. Vooraf doe je een LAS (Learning Agility Scan), tussendoor krijg je huiswerkopdrachten om het geleerde in praktijk te proberen en te toetsen.
Tijdens deze training kun je onbeperkt gebruik maken van koffie, thee, water en fruit. Daarnaast is een vegetarische lunch inbegrepen.
Twijfel je of deze training voor jou geschikt is? Laat ons weten wat jouw trainingsbehoefte of opleidingsdoel is, dan denken we graag met je mee. Je bereikt ons via academy@changekitchen.nl.
Changekitchen biedt praktijkgerichte en op maat gemaakte trainingen die zijn afgestemd op de leerbehoeften van deelnemers. Onze trainers zijn niet alleen opleiders, maar ook actieve coaches en adviseurs, waardoor ze de theorie direct koppelen aan praktijkervaringen. Er wordt gewerkt in kleine groepen, wat ruimte biedt voor persoonlijke vragen en verdieping. Daarnaast investeren we continu in verbetering en innovatie: we integreren nieuwe modellen zoals Agile HR, stimuleren ‘learning by doing’ met interactieve formats zonder PowerPoint, en zorgen voor een sterke verbinding met de praktijk doordat onze trainers actief zijn bij klanten.
De prijzen die je ziet op deze pagina zijn exclusief BTW.
Op deze training zijn onze algemene voorwaarden van toepassing.
Hoe organiseer je het werk zo dat je je tijd en energie stopt in de dingen die ertoe doen en plezier houdt in je werk? Met een heldere visie, ambities en prioriteiten en concrete doelen stellen, zorgt Brenda voor resultaten die ècht waarde opleveren.
Annemiek helpt je een organisatie op te bouwen die in staat is ook de moeilijkste opgaven het hoofd te bieden. Door complexe problemen overzichtelijk te maken en de organisatie zo te helpen inrichten dat mensen echt datgene kunnen doen waar hun hart ligt.
Met veel energie en positiviteit helpt Gaya zowel teams als individuen, doelgericht naar een effectieve samenwerking. Een enthousiaste, professionele en gedreven procesbegeleider met passie voor en kennis van organisatieontwikkeling, gedragsverandering en wendbaar werken.
Sanne kan je kennis verbreden op veel verschillende vlakken. Je kan haar bellen voor alles op het gebied van Agile, maar ook op het gebied van AI. Met haar droge humor en scherpe observaties neemt ze vrolijk mee door alle materie en oefeningen.
Geef Marko een groep en hij gaat ‘aan’. Zoals een kok met ingrediënten tovert in zijn keuken, zo puzzelt Marko graag met drijfveren, competenties, talenten en rollen in verandertrajecten. Hoe diverser de groep, hoe uitdagender het proces. En hoe toffer Marko het vindt om een (h)echt team te creëren, op een bedje van teamresultaat, met een stevige bite aan daadkracht en verantwoordelijkheid en onvergetelijke afdronk van teamspirit.
Changekitchen werkt nauw samen met het International Consortium for Agile. ICAgile is een vooraanstaande wereldwijde organisatie van pioniers, experts en ervaren adviseurs op het gebied van agile. Zowel onze opleiding als de trainers zijn door ICAgile getoetst en gecertificeerd. En ook jij ontvangt, als je de opleiding volledig en naar behoren hebt doorlopen, het internationaal erkende ICP-ACC certificaat en een unieke link om dit certificaat aan je Linkedin-profiel te koppelen.
Soms kom je in je opgave op een punt waarop je merkt dat iets schuurt. Besluiten blijven uit, samenwerking stokt, of er lijkt een onzichtbare dynamiek in de weg te zitten.
Wil je weten hoe opgavegericht werken de praktijk eruit ziet? Of ben je op zoek naar kennis en tools waarmee je opgavegericht werken binnen jouw organisatie naar een hoger niveau brengt? Deze stevige 2-daagse training Opgavegericht Werken geeft jou inzichten en handvatten zodat je zelf met opgavegericht werken aan de slag kunt.
Werk je aan een maatschappelijk product of dienst en merk je dat prioriteren en besluiten nemen steeds lastiger wordt? In deze driedaagse opleiding leer je hoe je richting houdt en keuzes onderbouwt in een complexe praktijk, zonder dat je een IT-achtergrond nodig hebt.